Про нас

Працюючи над створенням наших сумок, ми хотіли зробити унікальний, і в той же час, абсолютно простий і якісний продукт. Саме бажання оригінально і гармонійно поєднати фактури і стало основою для нашої концепції. Ми провели кілька місяців в пошуках кращих матеріалів, ретельно продумали кожну деталь, і тепер готові поділитися результатом нашої роботи.

Кожна сумка пошита зі шкіри в поєднанні з натуральним шпоном з дерева . Кожна її дрібниця та кожен шов виготовляються вручну. Саме так нам вдається створювати вироби високої якості, в яких є місце творчості. І ми раді дати вам відчути цю легкість і унікальність, побачити простоту і чіткість ліній, відчути текстуру дерева і запах шкіри.

Догляд

Для чищення виробу використовуйте м’яку чисту тканину.
Уникайте довгого контакту з водою. У разі намокання виробу, протріть сухою тканиною і дайте йому висохнути природним шляхом при кімнатній температурі. Не використовуйте додаткові нагрівальні прилади.
Не використовуйте вологі серветки для чищення виробу та видалення подряпин. До їх складу входить спирт, який може пошкодити поверхню виробу.
Не зберігайте продукцію в закритих поліетиленових пакетах. Не тримайте на яскравому сонці.

Оплата і доставка

З огляду на те, що кожен продукт ми робимо вручну, виробничий процес займає до 15 днів.
Оплата здійснюється на карту ПриватБанку.
Доставка по Україні Новою Поштою. Вартість доставки розраховується згідно з тарифами Нової Пошти.

Повернення

Якщо з будь-яких причин наша продукція не відповідає вашим очікуванням, ви можете повернути її протягом 15 днів, зберігши цілісність упаковки і оригінальний товарний вигляд. Як тільки ми отримаємо виріб і перевіримо його на наявність пошкоджень, ми зробимо відшкодування суми товару. На жаль, ми не зможемо відшкодувати витрати на доставку.
Кожна сумка виготовлена з натуральних матеріалів, тому можливі деякі відмінності в кольорі та текстурі.